بازاری بزرگ در جیب شما
دانلود برنامه

بانکه یا جای حبوبات چی بخرم راهنمای خرید بهترین بانکه در سال 1402

امروز براتون انواع بانکه یا جای حبوبات را با هم دیگه مقایسه کردم: شکل ها و انواع مختلف با قیمت های گران و ارزان که بتونید بهترین خرید را داشته باشید با من همراه باشید.

مشاهده مقاله

نظم دهی کمد لباس

مهم نیست که چند عدد چوب لباسی یا نظم دهنده لباس دارید روزی می‌رسد که به کمد خود نگاه می‌کنید و تعجب می‌کنید که چطور این لباس اینقدر به هم ریخته است؟

مشاهده مقاله

نظم دهی کابینت

برای اکثر خانواده ها، آشپزخانه یکی از شلوغ ترین مکان ها در کل خانه است. به همین دلیل با وجود حجم زیادی از وسایل آشپزخانه، نظم دهی آن می تواند دشوار باشد. با این حال، با وجود یک سیستم نظم دهی خوب، می توان آشپزخانه خود را مرتب کرد . با کژال مارکت همراه باشید تا یک برنامه گام به گام برای کمک به نظم دهی کابینت آشپزخانه خود داشته باشید.

مشاهده مقاله

چرا باید ترازو آشپزخانه بخرید؟

بهترین ترازوی آشپزخانه یک آشپزخانه معمولی را به یک قنادی کامل ارتقا می دهد. آشپزی یک هنر است، اما قنادی یک علم است. می توانید هنگام پخت و پز مقداری از این و یک مشت از آن اضافه کنید، اما اندازه گیری دقیق برای پخت کیک، نان، شیرینی و پای ضروری است. و به نظر می رسد اندازه گیری حجم واقعی (گالن، فنجان، قاشق چای خوری و غیره) بسیار سخت است. اگر اشتباه اندازه گیری کنید، یا مقداری باقیمانده به دو طرف و پایین دستگاه اندازه گیری تان چسبیده باشد، ممکن است محصولات پخته شده شما به شکل افتضاح در بیایند.

مشاهده مقاله

کفگیر سیلیکونی بهتره یا چوبی

در این پست در کژال مارکت ما ظروف چوبی را با ظروف سلیکونی با یکدیگر مقایسه می کنیم و معایب و مزایای هریک را شرح می دهیم.

مشاهده مقاله

10 دلیل که چرا باید با قاشق چوبی آشپزی کرد؟

10 دلیل که چرا باید با قاشق چوبی آشپزی کرد؟

مشاهده مقاله

چگونه فضای داخلی ماشین خود را تمیز کنیم؟

با کژال مارکت همراه باشید با راهنمای جامع تمیز کردن فضای داخلی ماشین

مشاهده مقاله

بهترین ایده های نظم دهی لوازم آرایش برای فضاهای کوچک

اگر شما هم عاشق لوازم آرایشی و زیبایی و میکاپ هستید اما هیچ‌وقت فضای کافیبرای نگه‌داشتن آن ها نداشتید و وقتی می‌خواهید از آن‌ها استفاده کنید، نمی‌توانید محصولات خاصی را پیدا کنید حتما این پست را بخوانید در اینجا بهترین ایده های نگهداری و نظم دهی لوازم آرایشی برای فضاهای کوچک آورده شده است.

مشاهده مقاله

11 نکته کلیدی برای نظم دهی به لوازم آرایشی

تعداد محصولات میز آرایشی شما هم هر روز شلوغ و شلوغ تر میشود صرفنظر از اینکه لوازم آرایشی از قبیل ریمل ، ضد آفتاب ، سایه و غیره را کچا نگ می دارید کم کم با گذشت کمبود جا می تونه برای شما دردسر ساز بشه و شما رو از یک خانم منظم و مرتب تبدیل به یه خانم شلخته کنه ! . خبر خوب اینه که راهی وجود دارد که همه محصولاتتان را به طور مرتب در کنار هم نگه دارید توی این پست می خوام چند تا راه حل منحصر به فرد بهتون بگم پس با کژال همراه بشوید .

مشاهده مقاله

با خاکستر عود چه کار کنیم؟

بعد از اینکه شما عود را چه برای انجام یوگا یا عبادت یا کاهش استرس و یا حتی پاکسازی روشن کردید ، و از آن لذت بردید ، تنها مسئله این است که اکنون که کار شما تمام شده است، شما مقداری خاکستر ناخوشایند عود در اختیار دارید سوال اصلی این است که با این حاکستر چه کار کنیم ؟

مشاهده مقاله